Žiga Pavlin uspel na skúške v HC Košice, podpísal zmluvu do konca sezóny
Slovinský hokejový obranca Žiga Pavlin uspel na dvojtýdňovej skúške v tipsportligovom HC Košice. S vedením klubu podpísal zmluvu do konca sezóny 2019/2020. „Oceliari“ o tom informovali na stredajšej tlačovej konferencii. Pavlin odohral za Košice zatiaľ 4 zápasy, v ktorých získal 3 kanadské body (1 gól, 2 asistencie) a pripísal si aj 4 plusové body v

Slovinský hokejový obranca Žiga Pavlin uspel na dvojtýdňovej skúške v tipsportligovom HC Košice. S vedením klubu podpísal zmluvu do konca sezóny 2019/2020.
„Oceliari“ o tom informovali na stredajšej tlačovej konferencii.
Pavlin odohral za Košice zatiaľ 4 zápasy, v ktorých získal 3 kanadské body (1 gól, 2 asistencie) a pripísal si aj 4 plusové body v hodnotení +/-.
„Poznám ho už z obdobia, keď sa objavil v Česku. Potvrdil, že ide o skúseného a pracovitého hráča s výborným charakterom. Patrí medzi výborných korčuliarov, má výbornú strelu a je využiteľný v presilovkách aj v oslabení. Veríme, že jeho skúseností dodajú našej defenzíve pokoj a rozvahu,“ uviedol k angažovaniu 34-ročného obrancu športový manažér HC Košice Jan Šťastný.
[ad][/ad]
Čítajte aj:
Najnovšie články

Pre výmenu lietadla prišli pasažieri z Bratislavy do Košíc s takmer trojhodinovým meškaním!

Odborníčka na poistenie z Košíc radí ako postupovať pri nehode

Mladá rodina z Košíc prežíva tri roky teror. Agresívna suseda ignoruje úrady, políciu aj súd




