Košičanka Viktória Kužmová na Wimbledone skončila

AKTUALIZOVANÉ  Slovenská tenistka Viktória Kužmová vypadla už v 1. kole dvojhry žien na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. Na kurte číslo 6 nestačila v pondelok na Polonu Hercogovú zo Slovinska po trojsetovej bitke 6:4, 6:7 (5) a 5:7. Duel trval 2 hodiny a 33 minút. Slovenská tenistka nevrátila Hercogovej prehru z vlaňajšieho 1. kola dvojhry na

KOŠICE:DNES
FILIP GULDAN
1. 7. 2019

AKTUALIZOVANÉ 

Slovenská tenistka Viktória Kužmová vypadla už v 1. kole dvojhry žien na grandslamovom turnaji vo Wimbledone.

Na kurte číslo 6 nestačila v pondelok na Polonu Hercogovú zo Slovinska po trojsetovej bitke 6:4, 6:7 (5) a 5:7. Duel trval 2 hodiny a 33 minút.

Slovenská tenistka nevrátila Hercogovej prehru z vlaňajšieho 1. kola dvojhry na trávnatom turnaji WTA na Mallorce, podľahla vtedy 6:7 (3), 2:6. V druhom kole sa Hercogová stretne s Američankou Madison Keysovou, ktorá v 1. kole zdolala Luksiku Kumkhumovú z Thajska 6:3, 6:2.

[ad][/ad] 

Košičankám sa nedarilo 

Tenistka Anna Karolína Schmiedlová tiež vypadla už v 1. kole dvojhry žien na grandslamovom turnaji. V pondeľňajšom dueli nestačila na Monicu Puigovú z Portorika 7:5, 4:6 a 5:7.

Zápas trval 157 minút. Puigová sa v 2. kole stretne s trojkou turnaja Češkou Karolínou Plíškovou, ktorá zdolala Číňanku Lin Ču 6:2 a 7:6 (4).

Aký je váš názor?

Pre čítanie ďalšieho článku
Potiahnite prstom doprava alebo doľava

Najnovšie články

Súvisiace články