--.--.----Meniny: Načítavam...--:--:--
FacebookInstagramSpráva

Futbalový zápas do 21 rokov prinesie dopravné obmedzenia v Košiciach

Košická futbalová aréna (KFA) bude v stredu 25. júna 2025 dejiskom medzinárodného futbalového zápasu v rámci Majstrovstiev Európy vo futbale hráčov do 21 rokov. Výkop stretnutia je naplánovaný na 21:00 hod., pričom organizátori očakávajú vysokú návštevnosť fanúšikov z celého Slovenska i zahraničia.

Futbalový zápas do 21 rokov prinesie dopravné obmedzenia v Košiciach

META/Košická futbalová aréna

Filip Guldan
25. 6. 2025
0

Zmeny v MHD od 21:00 do 24:00

V súvislosti s touto športovou udalosťou Dopravný podnik mesta Košice upozorňuje cestujúcich na viaceré zmeny v organizácii mestskej hromadnej dopravy v čase od 21:00 do polnoci.

Autobusové linky 15 a 16:

  • Po zastávke Železníky budú premávať po obchádzkovej trase cez kruhový objazd na dočasnú zastávku KFA, ktorá bude zároveň ich konečnou.
  • Zastávky Pri prachárni, obchodné centrá a OC Cassovia budú v uvedenom čase neobsluhované.

Autobusová linka 34:

  • V smere na OC Optima bude za zastávkou Pri prachárni, obchodné centrá pokračovať cez kruhový objazd priamo na svoju konečnú zastávku OC Optima, dolný vstup.
  • V smere na KVP, kláštor premáva linka 34 bez zmien.

Po skončení zápasu, približne o 23:00 hod., zabezpečí dopravný podnik operatívny rozvoz fanúšikov z Košickej futbalovej arény na Staničné námestie, pričom v prípade potreby budú posilnené spoje aj smerom na sídliská.

Zdroj:(META/DPMK Aktualne)

Aký je váš názor?

Sledujte nás na Facebooku

Buďte vždy v obraze! Pridajte sa k našej komunite a dostávajte najnovšie správy z Košíc a okolia priamo do vášho feedu.

Pre čítanie ďalšieho článku
Potiahnite prstom doprava alebo doľava

Súvisiace články

Najnovšie články

Futbalový zápas do 21 rokov prinesie dopravné obmedzenia v Košiciach | KOŠICE: DNES