V Trebišove vykradli potraviny, podozrivých policajti zadržali do hodiny
Dvojica mladých páchateľov vo veku 18 a 16 rokov sa v noci zo stredy na štvrtok (7. augusta) vlámaním dostala do prevádzky obchodného centra v Trebišove. K narušeniu došlo krátko pred 2:30, pričom páchateľov sa policajtom podarilo identifikovať a zadržať do jednej hodiny od prijatia oznámenia.

META/ Polícia SR – Košický kraj
Polícia bola na miesto vyslaná bezprostredne po nahlásení narušenia. Po vizuálnej kontrole spolu s obsluhou objektu bolo potvrdené, že došlo k poškodeniu vstupných dverí a neoprávnenému vniknutiu do predajne. Prezretie kamerových záznamov potvrdilo prítomnosť dvoch osôb, ktoré sa pohybovali v priestoroch predajne. Vďaka miestnej a osobnej znalosti terénu ich trebišovskí policajti okamžite rozpoznali a ešte v skorých ranných hodinách zadržali v mieste ich bydliska.

Pri sebe mali predmety, ktoré zrejme pochádzajú z trestnej činnosti. Dobrovoľne ich vydali a boli zaistené. Obaja podozriví boli obmedzení na osobnej slobode a eskortovaní na obvodné oddelenie, kde podstúpili procesné úkony. Dychová skúška na alkohol bola u oboch osôb negatívna. Podľa predbežných zistení z predajne zmizla finančná hotovosť v zatiaľ nešpecifikovanej výške a neurčený počet balení cigariet. Presné škody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.
(KR PZ Košice)
Najnovšie články

Obnova hradu Slanec pokračuje novým prístupovým schodiskom do veže

Internú časť urgentného príjmu UNLP Košice na Rastislavovej dočasne presťahujú

Predpoveď počasia na dnešný deň (16.7.2026)

Spišské trhy prinesú od štvrtka zábavu aj dopravné obmedzenia. Na čo si dať pozor?
Súvisiace články

Spišské trhy prinesú od štvrtka zábavu aj dopravné obmedzenia. Na čo si dať pozor?

Ukrajinský prevádzač väznil v pivnici deti aj dospelých. Migrantov okradol cestou na Slovensko
