Denník

Online

ONLINE KOŠICE:DNES pozostáva z multimediálneho portálu www.kosicednes.sk a profilov KOŠICE:DNES na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, Youtube.   

Vznik webovej stránky kosicednes.sk sa spája so vznikom denníka KOŠICE:DNES v septembri 2014. Jeho cielený rozvoj však začal až v prvej polovici roka 2015. Krátko na to dosiahol pozíciu najsledovanejšieho košického spravodajského webu, s priemerne 900-tisíc návštevami mesačne. V októbri 2016 bolo webové sídlo KOŠICE:DNES zdokonalené na úroveň multimediálneho portálu s doplnkovými službami pre Košičanov. 

Facebookový profil KOŠICE:DNES je z pohľadu počtu fanúšikov a ich aktivity najsilnejším spravodajským facebookovým profilom v Košiciach.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím