Denník

Podmienky používania

Táto internetová stránka má výlučne informatívny charakter. Početné špecifické lokálne dôvody, najmä však vyvíjajúca sa povaha práva, zmeny právnych predpisov, naše informačné zdroje, ako aj elektronická komunikácia, môžu zapríčiniť oneskorenie, opomenutie, prípadne iné nepresnosti v uvádzaných informáciách. Dovoľujeme si Vás preto upozorniť, že v prípade, že uvedené informácie, budú slúžiť ako základ Vášho konania, strpenia, opomenutia alebo iného jednania, zriaďovatelia a prevádzkovatelia tejto internetovej stránky nenesú zodpovednosť a garanciu za výsledky dosiahnuté priamym použitím týchto informácií. 

Táto internetová stránka obsahuje údaje bez záruk úplnosti, presnosti, aktuálnosti, bez výsledkov dosiahnutých ich použitím, taktiež bez záruk akéhokoľvek druhu, výslovných alebo predpokladaných. Zriaďovatelia a prevádzkovatelia tejto internetovej stránky nebudú za žiadnych okolností zodpovední žiadnej strane za akúkoľvek priamu, nepriamu, špeciálnu alebo inú škodu spôsobenú akýmkoľvek použitím týchto, či odkazovaných internetových stránok. 

Iné internetové stránky, prevádzkované tretími stranami, ktoré sú v prepojení s touto web-stránkou, nepodliehajú kontrole jej zriaďovateľov a prevádzkovateľov. Zriaďovatelia a prevádzkovatelia nevydávajú záväzné vyjadrenia ohľadom exaktnosti uvedených informácií. 

Informácie na tejto internetovej stránke môžu obsahovať technické nepresnosti alebo typografické chyby a môžu byť kedykoľvek zmenené bez predchádzajúceho upozornenia alebo záväzku. 

Zverejnenie informácií v súlade s § 3a ods. 3 z. č. 513/1991 Z. z. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov : 

Obchodné meno spoločnosti: KOŠICE: DNES PUBLISHING, družstvo
Sídlo spoločnosti: Protifašistických bojovníkov 11, 040 01 Košice, Slovenská republika
IČO: 47 820 594
Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I., odd. Dr, vl. č. 1402/V.

 

PRAVIDLÁ DISKUTÉRA

Vážení čitatelia – diskutéri webového portálu www.kosicednes.sk. Podľa zákonov Slovenskej republiky je prevádzkovateľ www.kosicednes.sk, vydavateľstvo KOŠICE: DNES PUBLISHING, družstvo, povinný na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.). Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke www.kosicednes.sk nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete TU. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.

Ďakujeme vám, že pri využívaní komunikačných služieb kosicednes.sk budete dodržiavať tieto pravidlá.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím