--.--.----Meniny: Načítavam...--:--:--
FacebookInstagramSpráva

Dnes bude teplo do 14 stupňov, vo vysokých polohách búrlivý vietor až víchrica

Medzi tlakovou nížou nad severnou polovicou Európy a tlakovou výšou nad južnou Európou prúdi od západu do našej oblasti teplý vzduch. Na svojom webe o tom informuje Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ. Dnes bude veľká, spočiatku miestami zmenšená oblačnosť. Zrána lokálne hmla. Ojedinele slabé zrážky. Teplo. Najvyššia denná teplota dosiahne 2 až 8, na západe a

Dnes bude teplo do 14 stupňov, vo vysokých polohách búrlivý vietor až víchrica

Martina Klepáčová

Martina Klepáčová
2. 1. 2022
0

Medzi tlakovou nížou nad severnou polovicou Európy a tlakovou výšou nad južnou Európou prúdi od západu do našej oblasti teplý vzduch. Na svojom webe o tom informuje Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ.

Dnes bude veľká, spočiatku miestami zmenšená oblačnosť. Zrána lokálne hmla. Ojedinele slabé zrážky. Teplo. Najvyššia denná teplota dosiahne 2 až 8, na západe a v Banskobystrickom kraji miestami 8 až 14 stupňov Celzia.Teplota na horách vo výške 1500 m bude okolo 7 stupňov Celzia.

Fúkať bude slabý, popoludní na severe, v Above, na Šariši a Zemplíne prevažne južný vietor 3 až 8 m/s (10 až 30 km/h). Vo vysokých polohách môže byť postupne búrlivý vietor až víchrica.

Meteorológovia predpokladajú zrážky do jedného milimetra.

Zdroj: (SITA, ta)

Aký je váš názor?

Sledujte nás na Facebooku

Buďte vždy v obraze! Pridajte sa k našej komunite a dostávajte najnovšie správy z Košíc a okolia priamo do vášho feedu.

Pre čítanie ďalšieho článku
Potiahnite prstom doprava alebo doľava

Súvisiace články

Najnovšie články

Dnes bude teplo do 14 stupňov, vo vysokých polohách búrlivý vietor až víchrica | KOŠICE: DNES