Novozvolený prezident prežíva obrovský SMÚTOK: Pellegrinimu zomrel otec
Rodinu budúceho prezidenta Petra Pellegriniho zasiahla smutná správa. Navždy ich opustil politikov otec Otto.

Foto: SITA/HLAS-SD
Otca Petra Pellegriniho trápili zdravotné ťažkosti už dlhší čas a verejne sa hovorilo o tom, že bojuje s vážnym ochorením. Dôkazom toho, že na tom nebol zdravotne najlepšie je aj fakt, že sa po synovom boku neobjavil ani počas prvého kola prezidentských volieb. „Chceli sme zobrať aj otca, ale ten je v nemocnici, takže on si odvolí do prenosnej volebnej urny,“ povedal 23. marca Peter Pellegrini.
Žiaľ, zdravie sa Ottovi Pellegrinimu nezlepšilo a svoj boj dnes ráno definitívne prehral. Informoval o tom samotný budúci prezident na svojom profile na sociálnej sieti.
Pre smútok, aký Pellegrini práve zažíva, má zaiste pochopenie aj dosluhujúca prezidentka Zuzana Čaputová. Tá taktiež prišla pred tromi rokmi o svojho otca po zákernej chorobe.
Petrovi Pellegrinimu a celej jeho rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.
Aký je váš názor?
Súvisiace články

Denisa Saková: Na cestu a električku na košické letisko zatiaľ nie sú financie

Slovensku opäť hrozí strata eurofondov. Europoslanci kritizujú reformy a žiadajú prísnejšie kontroly

Fico označil deň atentátu za svoje druhé narodeniny. Opozícia vyzýva na zníženie napätia v spoločnosti

Proces v kauze Očistec sa začal, súd ho však hneď odročil na jún pre spájanie prípadov

Richard Raši vyzval pri výročí konca vojny chrániť mier silou práva a hodnôt demokracie

Parlament posunul do druhého čítania zmeny vo voľbách zo zahraničia, hlasovanie poštou by malo skončiť

Medzivládne rokovanie Slovenska a Ukrajiny by sa mohlo uskutočniť do konca júna v Bratislave

Robert Fico si vyskúšal nočný rozvoz pečiva, s pracovníkmi hovoril o mzdových príplatkoch

Slovensku hrozí pozastavenie európskych financií. Europarlament poukázal na rušenie protikorupčných úradov

Ministerstvo pôdohospodárstva pripravuje legislatívu na zákaz množiarní psov a mačiek

Fico a Magyar diskutovali o energetike, témou rozhovoru boli aj Benešove dekréty

Prezident vyhlásil referendum na 4. júla, otázku o predčasných voľbách z neho vyradil
Najnovšie články

Nález munície v jednom z košických bytov si včera podvečer vyžiadal evakuáciu takmer 50-tich obyvateľov

Od júna nadobúdajú účinnosť niektoré zmeny v zákone o meste Košice

Oznam o plánovaných odstávkach elektrickej energie v Košickom kraji (1.6. – 7.6.2026)

Predpoveď počasia na dnešný deň (1.6.2026)

Denisa Saková: Na cestu a električku na košické letisko zatiaľ nie sú financie

Horoskop na tento týždeň (1.6. – 7.6.2026)

Predpoveď počasia na dnešný deň (31.5.2026)

EÚ odblokovala Maďarsku vyše 16 miliárd eur: Von der Leyenová chváli reformy novej vlády

Na Zemplínskej šírave otvoria sezónu oslavami 60. výročia jej vzniku
