--.--.----Meniny: Načítavam...--:--:--
FacebookInstagramSpráva

Robert Kaliňák priznal vilu! Jeho susedom je Haščák

Minister obrany Robert Kaliňák priznal vlastníctvo nehnuteľnosti v Chorvátsku, ktorá patrí jeho manželke Zuzane Kaliňákovej. Vila sa nachádza na pozemku s rozlohou takmer 1400 metrov štvorcových a je rozdelená na minimálne dva apartmány s vlastným dvorom a bazénom.

Robert Kaliňák priznal vilu! Jeho susedom je Haščák

SITA: AP Photo/Tomas Benedikovic)

Filip Guldan
13. 3. 2025
0

Podľa portálu refresher.sk, bola nehnuteľnosť postavená medzi rokmi 2016 a 2019. Kúpu zrealizovala ministerova manželka pred viac ako šiestimi rokmi za sumu 296-tisíc eur od chorvátskej rodiny. Samotný objekt je podľa ministra starší viac ako 50 rokov a v minulosti prešiel rekonštrukciou. V blízkosti nehnuteľnosti vlastní rozsiahle pozemky aj spolumajiteľ Penty Jaroslav Haščák.

Parcely v súčasnosti nie sú evidované ako stavebné pozemky a nie je možné overiť, či sa na nich plánuje výstavba. Téma nehnuteľností slovenských politikov v Chorvátsku sa dostala do popredia aj v súvislosti s tvrdením Igora Matoviča, ktorý pred niekoľkými dňami uviedol, že vilu pri mori stavia aj premiér Robert Fico. Predseda vlády však tieto informácie poprel.

Aký je váš názor?

Sledujte nás na Facebooku

Buďte vždy v obraze! Pridajte sa k našej komunite a dostávajte najnovšie správy z Košíc a okolia priamo do vášho feedu.

Pre čítanie ďalšieho článku
Potiahnite prstom doprava alebo doľava

Súvisiace články

Najnovšie články