Šeliga, Žitňanská a Droba porušili zákaz vychádzania. Fotografie z klubu mali vzniknúť pred polnocou
Juraj Šeliga sa má k nočnému stretnutiu vyjadriť na tlačovej konferencii, Juraj Droba sa cíti nevinný.

Podpredseda parlamentu Juraj Šeliga a Jana Žitňanská (obaja Za ľudí) a bratislavský župan Juraj Droba (SaS) minulý týždeň porušili zákaz vychádzania, keď do noci sedeli v podniku Klub pod lampou. Na svojom webe o tom informuje Denník N, ktorý sa odvolal na fotografie týždenníka Plus 7 dní.
Fotky mali vzniknúť pred polnocou. „Na Slovensku platí s niekoľkými výnimkami zákaz vychádzania po 21:00 a po tomto čase by mali byť zatvorené aj terasy reštaurácií. Ich interiéry by mali byť zatvorené úplne, schôdzka sa odohrávala vnútri podniku,” píše spomínaný denník.
Šeliga sa má k nočnému stretnutiu vyjadriť ešte dnes na tlačovej konferencii. „V strane Za ľudí sa však hovorí o možnosti, že by odstúpil z funkcie podpredsedu parlamentu,“ uvádza denník. Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Droba sa vinný necíti. Tvrdí, že stretnutie malo pracovný charakter, hoci na ňom konzumoval alkohol.
Zdroj: Webnoviny.sk
Najnovšie články

Obnova hradu Slanec pokračuje novým prístupovým schodiskom do veže

Internú časť urgentného príjmu UNLP Košice na Rastislavovej dočasne presťahujú

Predpoveď počasia na dnešný deň (16.7.2026)

Spišské trhy prinesú od štvrtka zábavu aj dopravné obmedzenia. Na čo si dať pozor?
Súvisiace články

Internú časť urgentného príjmu UNLP Košice na Rastislavovej dočasne presťahujú

Primátor Polaček predstavil premiérovú električku s klimatizáciou. Spája tradíciu a moderné technológie
