--.--.----Meniny: Načítavam...--:--:--
FacebookInstagramSpráva

Je exriaditeľ tichým spoločníkom v nemocničných bufetoch?

O zaujímavých vzťahoch medzi bývalým riaditeľom Univerzitnej nemocnice L. Pasteura a prevádzkovateľmi nemocničných bufetov už večerník košice:dnes svojich čitateľov informovali v článku Chcel exriaditeľ nemocnice Rosocha ťažiť z bufetov cez priateľku?  Bufety totiž prevádzkujú bratia Petríkovci a priateľka exriaditeľa Ladislava Rosochu, v súčasnosti jeho podriadená na gynekologickej klinike, figuruje v spoločnej firme s jedným z týchto

Redakcia KOŠICE:DNES
25. 3. 2015
0

O zaujímavých vzťahoch medzi bývalým riaditeľom Univerzitnej nemocnice L. Pasteura a prevádzkovateľmi nemocničných bufetov už večerník košice:dnes svojich čitateľov informovali v článku Chcel exriaditeľ nemocnice Rosocha ťažiť z bufetov cez priateľku?

 Bufety totiž prevádzkujú bratia Petríkovci a priateľka exriaditeľa Ladislava Rosochu, v súčasnosti jeho podriadená na gynekologickej klinike, figuruje v spoločnej firme s jedným z týchto bratov.

Keď sme sa chceli L. Rosochu na tieto vzťahy opýtať, nedal nám najmenšiu šancu. So slovami, že nemá záujem, položil telefón skôr, ako sme sa stihli niečo opýtať.

Na uverejnený článok nám prišla odozva od jedného z našich čitateľov. „Pán Petrík je veľmi dobrý známy pána exriaditeľa. Výberové konanie na prenájom bufetov bolo robené len „akože“. Je verejným tajomstvom, že pán Rosocha je tichým spoločníkom, čo sa týka bufetov,  ktoré prevádzkujú bratia Petríkovci,píše nám náš čitateľ.

Keďže L. Rosocha na otázky týkajúce sa bufetov zatiaľ neodpovedal, pokúsili sme sa mu opäť dať možnosť vyjadrenia aj na skutočnosti vyplývajúce z reakcie, ktorá nám prišla do redakcie. Pán exriaditeľ sa však opäť zahral na mŕtveho chrobáka, nereagoval na naše telefonáty, ani na sms správu.

Foto: Ivan Fleischer

Aký je váš názor?

Sledujte nás na Facebooku

Buďte vždy v obraze! Pridajte sa k našej komunite a dostávajte najnovšie správy z Košíc a okolia priamo do vášho feedu.

Pre čítanie ďalšieho článku
Potiahnite prstom doprava alebo doľava

Súvisiace články

Najnovšie články