--.--.----Meniny: Načítavam...--:--:--
FacebookInstagramSpráva

Podbíjačka sa vráti do Košíc

O kurióznej nehode veľkého stroja, ktorý podbíjal koľajnice na stavbe rekonštrukcie električkovej trate na Kuzmányho a Štúrovej ulici, sme už našich čitateľov informovali pred týždňom v článku Podbíjačka zletela z koľajníc! Ohrozí to termíny? Ako nám vo štvrtok potvrdili z poľskej firmy ZUE, havária, ktorá sa odohrala na Štúrovej v mieste, kde mal stroj končiť,  nemala žiadne

Redakcia KOŠICE:DNES
24. 7. 2015
0

O kurióznej nehode veľkého stroja, ktorý podbíjal koľajnice na stavbe rekonštrukcie električkovej trate na Kuzmányho a Štúrovej ulici, sme už našich čitateľov informovali pred týždňom v článku Podbíjačka zletela z koľajníc! Ohrozí to termíny?

Ako nám vo štvrtok potvrdili z poľskej firmy ZUE, havária, ktorá sa odohrala na Štúrovej v mieste, kde mal stroj končiť,  nemala žiadne následky.

“Možno niekto neskoro alebo príliš skoro zabrzdil, stroj je ťažký. Ak by bolo niečo poškodené, tak by nám to povedali, lebo by sme to museli riešiť,” tvrdí podpredseda predstavenstva poľskej spoločnosti ZUE z Krakova Marcin Wisniewski.

Podbíjačke sa nestalo nič. Do Košíc sa však ešte vráti. “Možno o týždeň ju privezieme späť,” avizuje Wisniewski.

Foto: Štefan Čaplovič

Aký je váš názor?

Sledujte nás na Facebooku

Buďte vždy v obraze! Pridajte sa k našej komunite a dostávajte najnovšie správy z Košíc a okolia priamo do vášho feedu.

Pre čítanie ďalšieho článku
Potiahnite prstom doprava alebo doľava

Súvisiace články

Najnovšie články