--.--.----Meniny: Načítavam...--:--:--
FacebookInstagramSpráva

Vodičov čaká úplná uzávierka mosta cez Ružín

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach informuje vodičov o dopravnom obmedzení počas rekonštrukcie mosta cez vodnú nádrž Ružín. K úplnej uzávierke mosta M112 cez vodnú nádrž Ružín za obcou Margecany na ceste II. triedy II/546 v k.ú. Margecany dôjde od 3. 11. od 07:00 hod. do 12. 11. 2022 do 24:00 hod. Dôvodom sú stavebné práce

Vodičov čaká úplná uzávierka mosta cez Ružín

ilustračné/Košický samosprávny kraj/FB

FD
31. 10. 2022
0

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach informuje vodičov o dopravnom obmedzení počas rekonštrukcie mosta cez vodnú nádrž Ružín.

K úplnej uzávierke mosta M112 cez vodnú nádrž Ružín za obcou Margecany na ceste II. triedy II/546 v k.ú. Margecany dôjde od 3. 11. od 07:00 hod. do 12. 11. 2022 do 24:00 hod. Dôvodom sú stavebné práce počas rekonštrukcie mosta.

Dočasná obchádzková trasa bude obojstranná – cestná premávka bude z cesty II/546 presmerovaná na obchádzkovú trasu, ktorá povedie po ceste II/547 a III/3420 cez obec Kluknava do obce Víťaz. Následne bude vedená po ceste III/3423 do obce Hrabkov. Ďalej po ceste č. III/3465 a bude končiť v križovatke s cestou II/546.

Úplná uzávierka a obchádzkové trasy budú označené prenosným dopravným značením.

Zdroj: KR PZ v Košiciach

Aký je váš názor?

Sledujte nás na Facebooku

Buďte vždy v obraze! Pridajte sa k našej komunite a dostávajte najnovšie správy z Košíc a okolia priamo do vášho feedu.

Pre čítanie ďalšieho článku
Potiahnite prstom doprava alebo doľava

Súvisiace články

Najnovšie články