PR 25.08.20

Tipy pre ženy, ako vyzerať atraktívne v spoločnosti

foto: shutterstock

Akákoľvek spoločenská udalosť je pre ženy príležitosťou ukázať sa v tom najlepšom svetle. Najmä mamičky ocenia, keď si aspoň na pár hodín môžu obliecť elegantný kúsok, nalíčiť sa a dať si spraviť účes.

Ak vás čaká v blízkej budúcnosti nejaká spoločenská akcia, ako vyzerať atraktívne v spoločnosti?

Vyberte si pekné spoločenské šaty

Základom všetkého sú spoločenské šaty. Ak si nevyberiete dobré spoločenské šaty, nebudete vyzerať atraktívne. Pri výbere šiat sa vždy riaďte postavou. Snažte sa vybrať si šaty, ktoré zvýraznia vaše krivky a zakryjú prípadné nedostatky. Viaceré ženy sa trápia práve kvôli širším bokom, väčšiemu brušku či striám na nohách. Všetky tieto nedostatky zakryjú dlhé spoločenské šaty.

Ak chcete vyzerať atraktívne, vyberte si pekné spoločenské šaty. Ženy v stredných rokoch by mali skôr uprednostňovať dlhé spoločenské šaty. Mladé dievčatá či vyššie ženy v produktívnom veku si môžu dovoliť krátke spoločenské šaty.

Čo sa týka farby, pokojne vyberajte ktorúkoľvek. Musí však ladiť k farbe pokožky a farbe vlasov. Vo všeobecnosti odporúčame vyhnúť sa najmä fialovej a bordovej.

K spoločenským šatám zlaďte šperky

Ak si vyberáte dlhé spoločenské šaty, uprednostňujte k nim krásne diamantové náhrdelníky. Sú jemné a nepotrebujete k nim takmer žiadne ďalšie šperky. Odporúčame k nim ladiť maximálne minimalistické diamantové náušnice. Diamantové šperky zvýrazňujú jemné ženské črty a zároveň sú nadčasovými šperkmi, ktoré je možné kombinovať prakticky ku všetkému.

Ak si však vyberáte krátke spoločenské šaty, nebojte sa vybrať si dlhé strieborné prívesky, či nežné náhrdelníky jemne obopínajúce krk.

Jemný mejkap

Ak chcete vyzerať v spoločnosti atraktívne, neodporúčame výrazný mejkap. Zvýraznite si oči umelými riasami a vyberajte skôr farebne neutrálne očné tiene. Uprednostnite skôr jemný nude mejkap. Zvýraznite svoje črty a nebudete vyzerať neprirodzene.

Odporúčame vám zveriť sa skôr skúsenej mejkap artistke, ktorá vie veľmi dobre odhadnúť, čo sa vašej tvári hodí. Ak ste s partnerom túžili ísť na nejakú spoločenskú udalosť trebárs do Bratislavy a hľadali informácie o tom, kam ísť v Bratislave, nepodceňte mejkap, pretože nevhodne zvolené líčenie je to, či si ľudia budú všímať ako prvé. Navyše, ak plánujete cestovať niekoľko hodín kvôli spoločenskej udalosti, je potrebné spraviť si taký mejkap, ktorý bez problémov vydrží dlhú cestu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím